Як відновити шкіру рук? Купити крем для рук.

Кожна дівчина і жінка, хоче мати ідеальну шкіру рук. Але часом через багато факторів не завжди вдається підтримувати руки на висоті. Наші руки дуже вразливі, наша шкіра рук є тонкою і позбавленою підшкірного жиру. Великі вороги наших рук, це мороз і спека. У випадки зі спекою, вона розширює наші кровоносні судини, а мороз, сприяє появі тріщин на шкірі, так само третім ворогом є побутова хімія тому купувати побутову хімію для дому треба тільки у якісних постачальників і виробників.

Що робити, щоб наші руки виглядали завжди доглянутими і мали здоровий і охайний вигляд? Для цього необхідно виконувати кілька правил; живити шкіру рук, захищати її, і очищати. Для миття рук, необхідно ретельно вибирати і тільки потім купити мило, купуйте саме те, де вміст жирів підвищено. Після миття, руки витираємо тільки сухим рушником не як ні мокрим, він має бути м’яким, щоб не подразнювати шкіру. Витирати руки слід до тих пір, поки вони не стануть сухими. Щоб не з’явилися тріщини на руках і лущення, постарайтеся дотримуватися одну річ, перед тим як лягати спати, купіть і користуйтеся живильним кремом для рук.

Чудово підійдуть і домашні рецепти краси для ваших рук. Щоб пом’якшити шкіру робіть відвари з картоплі, вершків, сметани. Всі знають, що різні ванночки для рук допомагають шкірі і це дійсно так. Корисні ванночки на травах: візьміть столову ложку лікувальної трави, будь то кропива, ромашка або шавлія і змішайте її з одним літром гарячої або теплої води. Після такої процедури, скористайтеся живильним кремом для рук як Kallos GOGO.

Якщо трав у вас вдома не знайшлося, не біда, візьміть маленьку ложечку крохмалю і змішайте її в склянці гарячої води, після отриманий склад, змішайте ще з трьома склянками рідини. Руки в такій ванні тримаємо близько 15 хвилин.

Як ми раніше і говорили, холод негативно впливає на нашу шкіру рук, він робить її загрубілою і червоною, виходячи з дому, надягайте рукавички або рукавиці. Намагайтеся завжди в холод, тримати руки в теплі. Якщо руки у вас постійно червоні є спосіб боротьби з цим. Наливайте у ванну гарячу воду, тримайте руки в ній, до тих самих пір, поки не відчуєте в них жар, потім опускаємо руки в ванночку з холодною водою і тримаємо близько однієї хвилини. Після, повторюємо таку процедуру ще раз.

Якщо на руках з’являються симптоми старості, тобто коричневі плями, потрібно раз в сім днів проробляти наступну процедуру, брати сік цілого лимона, шість ложок вівсяних висівок і чотири ложки молока все це змішувати і робити ванночки. Перед сном робіть ванночки з додаванням гірчиці, після руки необхідно вимити водою,після ванночок за бажанням можна нанести  крем для рук Kallos.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *