Як правильно вибрати парфуми або туалетну воду?

Вибрати ідеальні парфуми – це мистецтво. Часто буває так, що прийшовши в парфумерний магазин йдемо звідти ні з чим. Різноманітність ароматів збиває і часто купуємо те, що в результаті нам не подобається або зупиняємося на тому ароматі, який купуємо з року в рік. Як же купити, щось нове, підібрати підходящий для вас аромат?

Процес вибору парфумів не тільки цікавий і приємний, а й дуже відповідальний. Від того, які парфуми ви вибрали, буде залежати не тільки ваше самопочуття, але і те, як будуть ставитися до вас оточують. Ваші духи не тільки ваше друге «Я», а й ваш стиль і аромат. * Отже, прийшовши в парфумерний магазин, продавець запропонує вибрати вам аромат. Зручним способом вибрати аромат буде, взбризнув невелика кількість духів на спеціальну папірець. Так ви зможете оцінити, яким буде запах через годину, і наскільки він стійкий. Однак не варто забувати, що шкіра і паперові смужки мають різну хімічну формулу, що не дає можливості на 100% визначити, як духи поведуться на шкірі. Тому перед покупкою поясніть продавцю, який саме запах хочете придбати. * Визначившись на кількох варіантах, не поспішайте робити вибір на користь одного з них. Ще раз оціните запахи всіх «кандидатів». Для того, щоб повністю відчути як буде пахнути аромат, необхідно не менше години, щоб він розкрився. Найкраще, купити духи на наступний день, повністю визначившись з ароматом, і як то кажуть «переспати з цією думкою», і заодно оцінити, наскільки стійким залишається аромат.

Досвідчені парфумери пояснюють, що існує верхній, середній і нижній аромат парфумів. Верхній аромат, це ті нотки, які ми чуємо відразу після того, як нанесли парфум; середній аромат, який проявляється після взаємодії парфуму з теплотою тіла; нижні ноти аромату ті, які проявляються тільки після повного взаємодії духів з шкірою людини. Цей аромат і буде триматися весь день, і саме його будуть чути і сприймати навколишні. Якщо ж Ви вирішили зробити прекрасний подарунок комусь то рекомендуємо подивитися на набори парфумерії La Rive які завоювали любов за якість, стійкий приємний аромат і стильний, презентабельний вигляд.

Існує норми, які пропонують використовувати аромати, в залежності від пори року. Свіжі і легкі аромати з низьким вмістом ефірних масел найкраще використовувати влітку. Восени і взимку необхідно віддати перевагу теплим і м’яким ароматів, ну а для весни ідеально підійдуть не тільки легкі, але і солодкі нотки, що навівають романтичний настрій.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *