Про нас

 

антикриза логотип

Супермаркет АНТИКРИЗА в місті Хмельницький, це якісні Європейські товари за антикризову ціну. Купити косметику, побутові хімію, посуд, побутові товари, електротехніку, інструмент, одяг європейських виробників, іграшки, текстиль з Антикризою просто і доступно.

Загальноєвропейська прийнятна якість і невелика вартість товарів тепер під одним дахом ТЦ «Квартал» на 1000 кв.м., що по вулиці Камянецькі 17 біля підземного переходу в центрі міста.  «Антикриза» – без будь-якого перебільшення, тут є все, чого тільки може бажати людина заради затишку та комфорту у родинному будинку. Від косметики, миючих засобів, одягу до аксесуарів та побутової техніки. Кожен, хто відвідає супермаркет Антикриза в місті Хмельницькому обов’язково знайде щось для себе та родини.

«Антикриза» в Хмельницьку піклується про своїх клієнтів в торговому центрі «Квартал» пропонуючи програми лояльності, подарунки та супер-знижки.

Якщо є питання – звертайтеся до професійних продавців-консультантів, або по контактним телефонам чи пишіть на електрону скриньку.

Двоніть нам!
Moб.: +38 097 9241232

е-mail:  info@antykryza.com.ua