Про нас

 

антикриза логотип

Супермаркет АНТИКРИЗА в місті Хмельницький, це якісні Європейські товари за помірну ціну. Купити косметику, побутові хімію, посуд, побутові товари, електротехніку, електроінструмент, одяг європейських виробників з Антикризою просто і доступно.

Загальноєвропейська прийнятна якість і невелика вартість товарів тепер під одним дахом ТЦ «Квартал» на 3000 кв.м., що по вулиці Камянецькі 17 біля підземного переходу в центрі міста. Нова «Антикриза» – без будь-якого перебільшення, тут є все, чого тільки може бажати людина заради затишку та комфорту у родинному будинку. Від косметики, миючих засобів, одягу до декору, аксесуарів та побутової техніки. Кожен хто відвідає супермаркет Антикриза в місті Хмельницькому обов’язково знайде щось для себе та родини.

«Антикриза» – це великий супермаркет з вражаючим асортиментом товарів для краси, комфорту та дому, який розділений на два поверхи. На першому поверсі можна купити широченний спектр різноманітного дорослого і дитячого одягу, взуття від європейських виробників, а також в великому асортименті дитячі товари, косметика «Kallos» по догляду за волоссям, жіноча, чоловіча та дитяча парфумерія від польського виробника La Rive. На першому поверху можна також вибрати і придбати інвентар для прибирання «York», а ще без фосфатну побутову хімія та засоби особистої гігієни.

магазин антикриза

Спустившись на ескалаторі поверхом нижче, на нульовий ярус ТЦ «Квартал», відкриється перед Вами шалений спектр побутової техніки, вишуканого європейського посуду, кришталю, кухонного начиння, а ще якісного електроінструменту на який діє гарантія виробника. Також Ви знайдете посуд сегмента «хорека», який призначений для установ ресторанного бізнесу. І це все можна купити за вигідними антикризовими цінами в місті Хмельницький.

«Антикриза» в Хмельницьку піклується про своїх клієнтів в торговому центрі «Квартал» пропонуючи програми лояльності, подарунки та супер-знижки.

Товари на полицях торгового центру, пройшли відповідне тестування і володіють сертифікатами відповідності євро стандартам. Компанія «Гранд Імпорт» яка володіє магазином АНТИКРИЗА працює безпосередньо напряму з європейськими виробниками товарів, тому пропонує істотно нижчі ціни на представлені товари відносно конкурентів, до того ж ви отримаєте 100-відсоткову гарантію якості придбаних товарів, яку гарантує сам виробник.

магазин антикриза хмельницький

Якщо є питання – звертайтеся до професійних продавців-консультантів, або по контактним телефонам чи пишіть на електрону скриньку.

Двоніть нам!
Moб.: +38 097 9241232
Тел.: +38 0382 656303
Тел.: +38 0382 656304

е-mail:  info@antykryza.com.ua