Повна досконалість для Вашого волосся – серія LAB35 від ТМ Kallos!

LAB35 – професійний догляд за волоссям. Продукти лінії LAB35 були розроблені в науково-дослідному центрі Kallos Cosmetics, з використанням 35-річного досвіду роботи, спрямованої на створення засобів для ідеального догляду за волоссям.

Кожен продукт лінії включає в себе інноваційну формулу Keratrix, яка є натуральним рослинним кератином з насіння ріжкового дерева. Формула Keratrix збільшує еластичність і внутрішню силу волосся, зміцнює структуру. Заповнює кератин, втрачений через волосся і, таким чином, волосся стає сильним і живим. Позитивно заряджений Keratrix утворює плівку з негативно зарядженою кутикулою волосся, таким чином, розгладжує лусочки кутикули поверхневого шару волосся, тим самим мінімізує втрату вологості волоссям.

За допомогою продуктів лінії LAB35, які можуть застосовуватися для всіх типів волосся, Ваше волосся, в порівнянні з будь-якими іншими методиками / досвідом, будуть більш блискучі, живі і слухняні. Спробуйте професійні засоби по догляду за волоссям з формулою Keratrix!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *