Новий посуд від ТМ Vincent

Торгова марка Vincent родом з Німеччини і новачок на українському ринку посуду. У Німеччині ТМ Vincent знають більше десяти років. ТМ Vincent виготовляє великий асортимент товарів. Бренд Vincent став відоме завдяки своєму високоякісному посуду. Кухонні, кухарські, барні, столові набори мають відмінну якість, вони виробляються з хромотитаніума – це нержавіюча харчова сталь марки 18/10. Посуд Вінсент дуже довго зберігає привабливий зовнішній вигляд завдяки унікальним властивостям і чудовим якостям сталі 18/10, і найголовніше – ця сталь абсолютно безпечна для здоров’я, навіть під впливом різних температур, інтенсивного нагріву, контакту з їжею і водою. Тонкі стінки посуду і 3-х шарове дно ідеальне для рівномірного і швидкого розподілу тепла. Посуд ТМ Вінцент підходить для всіх типів плит. Вироби ТМ Vincent стали популярними і затребуваними в різних країнах світу, так само і в Україні, завдяки ідеальному поєднанню ціни, якості та функціональності. Весь посуд зроблений за унікальною технологією, яка спрямована на стратегічні принципи фірми: надійність, довговічність і якість. Завдяки якісним матеріалам, з яких виробляється посуд, він не вимагає особливого догляду.

Набори каструль та посуду Vincent – це чудове поєднання вишуканого дизайну та надійності посуду, який виготовляється з високоякісної харчової нержавіючої сталі, стійкої до корозії і впливу кислотовмісних засобів, завдяки цьому довго зберігає свої позитивні якості і позитивно впливає на якість їжі, яка в ній готується. Каструлі випускаються різної форми, товщина стінок 0,5 мм, з багатошаровим капсульованим дном з внутрішнім алюмінієвим шаром товщиною від 5 мм до 7 мм, завдяки багатошаровості дна виходить заощадити час на приготуванні страв до 30%. Посуд виконується із дзеркальним і матовим поліруванням всередині та зовні. Усередині посуду є мірна шкала для зручності приготування. Кришки із жаростійкого скла з паровипуском, обідок з нержавіючої сталі, який перешкоджає переливанню рідини в процесі приготування страв. Ручки каструль виконані з нержавіючої сталі, з міцним клепочним кріпленням до корпусу, вони ергономічні і не нагріваються. Посуд підходить для різних типів кухонних плит: електричних, газових, склокерамічних, індукційних плит. Також він придатний для миття в посудомийній машині.

Сковорідки Vincent виготовлені з високоякісного штампованого алюмінію з товщиною металу в 2,5 мм. Сковорідки представлені із різним внутрішнім покриттям – керамічним Greblon® і антипригарним QuanTanium ®. Зовнішнє покриття виконано зі спеціальної жароміцної фарби. Кришки виготовлені з жароміцного скла з отвором для виходу пари, з обідком з нержавіючої сталі. Ергономічні термоінертні бакелітові ручки на сковорідках і кришках. Сковорідки підходять для електричних, газових, склокерамічних плит і одна серія для індукційних, а також придатні для миття в посудомийній машині.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *