Нова дієта від фахівців, що посилює обмін речовин та швидко позбавляє жиру

У новому дослідженні, опублікованому в «Journal of the American College of Nutrition», йдеться про те, що вегетаріанська дієта ефективніше знижує вагу, ніж звичайні низькокалорійні дієти, так як вона покращує обмін речовин і зменшує м’язовий жир.

«Втрата м’язового жиру покращує метаболізм глюкози і ліпідів, тому цей висновок особливо важливий для людей з метаболічним синдромом і діабетом 2 типу», – говорить провідний автор дослідження доктор Hana Kahleová.

У дослідженні взяли участь 74 пацієнта з діабетом 2 типу. Половина з них слідувала вегетаріанській дієті, а інша половина дотримувалася антидіабетичної дієти.

Вегетаріанська дієта складалася з овочів, зернових, бобових, фруктів і горіхів, а також однієї порції нежирного йогурту в день. Обидві дієти були обмежені 500 кілокалоріями в день.

Вчені виявили, що вегетаріанська дієта майже вдвічі ефективніше для зниження маси тіла, ніж звичайна дієта (6,2 кг у порівнянні з 3,2 кг, відповідно). Крім того, вони з’ясували, що обидві дієти викликали подібне зниження підшкірного жиру, проте вегетаріанська дієта сприяла більшому зменшенню внутрішньом’язового жиру.

Джерело: visti.pro

Поділитися

Позначки:, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *