Косметика Kallos в Україні.

Всесвітня відома косметика Kallos була створена містером Яношем Каллас в 1978р, в Угорщині і сьогодні він зі своїми двома дочками і більш ніж ста працівниками виробляє високоякісну косметику для волосся, тіла і для макіяжу. Постійно вдосконалюючи свою продукцію, косметика Kallos завжди на крок попереду інших.

Зовсім незвично великий вибір косметики Kallos відомий у багатьох країнах Європи за своїми унікальними високими якостями, великим споживчим товаром і конкурентною ціною. Компанія Гранд Імпорт яка є офіційним постачальником косметики Kallos в Україні, пропонує своїм клієнтам купити косметику Kallos недорого завітавши до магазину Антикриза , або  зробити замовлення у інтернет магазині Антикриза. Косметика Каллос у нас зберігається на складах, які опалюються і тому ви завжди можете бути впевнені в її якості. Поєднавши якість і ціну, косметика Kallos стає лідером у виробництві та реалізації своєї продукції.

Професіонали, які виготовляють високоякісний продукт, роблять підхід індивідуально до кожного типу шкіри або волосся. Дуже великий вибір пропонується шампунів Kallos, які вирішують різні проблеми: для жирного волосся, також ефективний для тонких, кучерявих, прямих, ослаблених і фарбованого волосся, Своєю продукцією косметика Kallos визначається великою ефективністю, унікальними властивостями і що не менш важливо своєю безпекою. Саме з цього косметика Kallos користується великим попитом в таких країнах як Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина, Чехія, Росія, Україна і т.д., а також є бренд Каллос № 1 в професійній сфері догляду за волоссям.

Купити косметику Kallos Ви завжди можете в нашому інтернет магазині косметики, Гранд Імпорт відповідає за бездоганну якість пропонованого продукту!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *